YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

İster restoranınızda, ister terasınızın bir köşesinde, barınızda ya da havuzunuzun başında, masa kandillerimiz mekanınızda beklentilerinizin çok üzerinde bir şıklık katıyor.. Dekorasyonunuzu geliştirirken aynı zamanda ortamınıza tarz katın, kişiliğinizi yansıtın ve en önemlisi misafirlerinizi özel hissettirin. Doğru seçilmiş bir aydınlatma ile misafirleriniz için lezzetli bir yemeği unutulmaz bir ziyafete çevirin.

Rengarenk modellerimiz yüksek ambiyans, pratik kullanım, kolay bakım ve dayanıklılık ilkeleri esas alınarak tasarlanmışlardır.

Sıvı Mumlar, klasik katı mumların aksine sıvı parafin mumlar ;
Güvenlik – Katı mumların aksine fitil ve kapalı haznelerde kullanılması sayesinde çarpma,düşme gibi olası aksiliklerin önüne geçerek %100 güvenli bir kullanım sağlamaktadır.
Elegance sıvı mum kılıfı 45 saat yanan sıvı mum için üretilmiş özel bir modeldir. Yine kaplama olan bu ürün değişik renklerde beğeninize sunulmuştur. 45 saat yanan sıvı mumu kılıfın içine koymak suretiyle kullanılır. Ürünü tek başına kullanabileceğiniz gibi ayrıca şamdanlarınızın içinde de kütük mum yerine kullanabilirsiniz.
Renk seçenekleri: Altın, gümüş, bakır, nikel
dekoratif kandiller ve mumluklar

     Starlight Elegance

Tüm Kandil modellerimiz için tıklayınız.
dekoratif kandiller ve mumluklar

     Starlight Coloumn II

Tüm Kandil modellerimiz için tıklayınız.