Hiçbir istek ekibimiz için çok büyük veya çok küçük değildir. Sizin için önemli ise, bizim için önemlidir.

Temelleri 1993 yılında atılan Starkim A.Ş, 30 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil  4 kıtada 18 ülkede ürünleri ile yer almaktadır. Bölgeler arasında Akdeniz kıyı şeridi, Anakara Doğu ve Batı Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika bulunmaktadır. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Starkim, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.
Starkim’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı olmak ve verimliliği esas alan bir yönetim ve yüksek kültür anlayışı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak Starkim patentli markalarımız ile global piyasalardaki yenilikler ve kendi birikimlerimizi verimlilik esası ile kültürel bilincimize dahil ederek daima ülkemiz için en doğru sonuca ulaşmak hedefindeyiz.
Hizmet verdiği tüm alanlarda “değer yaratma” misyonuyla hareket eden Starkim A.Ş, topluma karşı üstlendiği görevlerin bilinciyle, eksiklerin giderilmesi için gerçekleştirilen ürün tasarım yarışmalarına verdiği destek ile, evrensel ve ulusal değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere katkıda bulunmak için aralıksız çalışmaya devam edecektir.

30 yıllık çalışma hayatımızda oluşturmuş olduğumuz referanslarımızdan bazıları.